• 0544 299 19 27
  • Sinanpaşa İş Merkezi No:5 Kapı No:262 Beşiktaş İSTANBUL

İmar Barışı Rölöve Alımı

      Yapı kayıt belgesinden sonra kat mülkiyetine geçiş için ikinci aşama olan projelendirme işlemlerinin titizlikle ve doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.

      Yapının mevcut olan haline tm olarak uygun bir şekilde projelerinin çizilmesi için alanında uzman Mimar ve Mühendis ekibimizle yapıyı yerinde ölçümlerle tam olarak belirliyoruz. Projenin red yememesi ve onaydan geri dönmemesi için rölöve işleminin titizlikle ve doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bunu sağlamak için yeni nesil yöntemlerle yapının tüm ölçülerini kesin olarak belirliyor lazer metre 5 nokta lazer vs. dijital teknik ekipmanlarla çalışarak aks çizgilerini ve yapı ölçülerini birebir alarak hataya yer bırakmıyoruz.

      Yanlış alınan bir rölöve projenizi en başa döndürebilir ve mağduriyet yaşamanıza sebep olabilir.

Haritacılık işlemleri ile birlikte ortak çalışma başlatılır. Rölöveniz hazırlanırken ilgili belediyelere ait lisanslı haritcılar vasıtasıyla ilk olarak aplikasyon krokisi hazırlanır. Böylece yapının yola terk durumu, komşu parsellere olan durumu belirlenir.

       Bunlar ile beraber belediyeden yola terk yazısı alınır. Tüm süreç firmamız tarafından sizin adınıza yürütülecek ve en uygun şekilde sonuçlandırılacaktır.

      Her türlü soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçin.